Saturday, June 27, 2015

Koks geriausias laikas postinti facebooke?

facebook naujienu paskelbimas, facebook patarimai, facebook postinimas, Kada geriausia skelbti naujienas Facebook, Kada geriausias laikas Facebook įrašui, KAIP PADIDINTI FACEBOOK, PUSLAPIO FANŲ SKAIČIŲ, 

As supratau,kad ikeliant nuotraukas ir videos susizavejimas didesnis nei tiesiog tekstas. as supratau, kad tekstas kuris skamba gincijamai ar yra zinios -tu gali gauti daugiau laiku.

Jei perdaug postinsit per diena postu, jus maziau kam patiksite.   Nervina kai vienas Facebook puslapis dominuoja tavo metrastyje.


issiaiskinta kad zmones susizadi su Facebook daugiausiai  ketvirtadieni ir penktadieni.
Daug žmonių naudoja "Facebook", kai jie yra prie savo stalų į savo biuruose, bet nenori būti. 86% pranešimų skelbiami per savaitę. Anksčiau per savaitę, žmonės bando sunkiau iš tikrųjų dirbti, taip įsitraukimas nukrenta žemiau 3,5% šių dienų.
Zmones yra labiau laimingesni penktadieniais. Their status updates tend to be more upbeat. Laimingesni zmones nori labiau susizaveti tavim. Jiems labiau atviros naujos idejos.
ankstyvą popiete geriausias laikas ka nors paskelbti. Patikrink kokioje laiko zonoje tavo didziausia auditorija yra. Mano yra Rytų, todėl aš stengiuosi rašyti apie 13:00 EST. Bet tikrai bet kada 9:00-19:00 yra gerai.
Aš perskaičiau tyrimą, kai kurie sako, kad žmonės linkę būti geresnės nuotaikos iškart po pietų išties,Parole klausymai, kurie įvyksta iš karto po pietų yra labiau tikėtina, kad sukelti teigiamas rezultatas. Pranešimai, paskelbti po13:00 linkę gauti kuo daugiau SHARES, o pranešimai apie nuo15:00 linkę gauti daugiau LIKE"U.

facebook naujienu paskelbimas, facebook patarimai, facebook postinimas, postink facebooke, Kada geriausias laikas Facebook įrašui, KAIP PADIDINTI SAVO FACEBOOK PUSLAPIO FANŲ SKAIČIŲ, Kada geriausia skelbti naujienas , Kada geriausia skelbti naujienas „Facebook“ tinkalapyje, 

1 comment:

  1. facebook naujienu paskelbimas, facebook patarimai, facebook postinimas, Kada geriausia skelbti naujienas Facebook, Kada geriausias laikas Facebook įrašui, KAIP PADIDINTI FACEBOOK, PUSLAPIO FANŲ SKAIČIŲ

    ReplyDelete

Best china phones 2019 | Top china phones 2019 | Best Chinese Android ph...

Best chinese phones 2019,best chinese phones 2019 under 200,best chinese brand phones 2019,Best Budget Chinese Phones 2019,The top 8 Chine...