Saturday, December 24, 2016

Kaip Naudotis Dronu? Kaip saugiai naudotis Dronu? Drono Prieziura
Kaip Nesuplakti Drono, Pirmas Dronas, Koki drona pirkti, Kaip Pasiruosti Pirmam Skrydziui, saugus dronas, kaip valdyti drona, drono skrydis ka zinoti, ka zinoti apie pirma skrydi, pirmasis dronas, dji dronai, dji dronas, tipslt
https://goo.gl/wTsaQ8 Geriausi Telefonai (Lietuviskai)

►Taip pat jum gali patikti:
Playstation 4 Games
https://goo.gl/pfJ1c6
Anekdotai:
https://goo.gl/KDbJiJ
Android Gameplay
https://goo.gl/SBT6sP

►Check My Travel Channel https://goo.gl/HfkH7q
►Best Budget Drones 2017 https://goo.gl/kySQo6
►Best Budget Drones 2016 https://goo.gl/xf1BBA

►Gameplay PC, Playstation 
https://goo.gl/f4Cx3F
►Reviews & Tips (English) 
https://goo.gl/KahjWD
►Smartphone Tips (English) 
https://goo.gl/Y03Tmg

Į ką atkreipti dėmesį įsigyjant droną?

Didžiausias pradinis svoris /kilimo masė

Perkant profesionaliems pritaikymams skirtą droną rekomenduojama atkreipti dėmesį į maksimalią drono kilimo masę arba didžiausią pradinį svorį (tada taip pat būtina atimti pačios skraidyklės svorį).

Veikimo trukmė/Skrydžio laikas

Pažymima, kad rinkoje yra modelių, galinčių išbūti ore nuo 7 iki 40 min. Atsižvelgdami į nedidelius šios įrangos dydžius ir svorį, gamintojai įdeda ne itin talpias baterijas, kurių dauguma pramogų metu veikia/ skraido tik 10 – 15 minučių. Kuo pažangesnė įranga, tuo dažniausiai ilgesnė skrydžio ir veikimo trukmė. Ilgesnių sesijų metu rekomenduojama su savimi turėti keletą papildomų įkrautų baterijų.

Drono kamera

Prieš įsigyjant droną rekomenduojama patikrinti, kokiais parametrais pasižymi rinkinyje esanti kamera. Ji turėtų leisti filmuoti bent HD kokybės turinį. Dronai, kuriuos galima valdyti išmaniuoju telefonu leidžia ne tik gyvai peržiūrėti ir išsaugoti vaizdus atminties kortelėje, bet taip pat valdyti kamerą, o tai suteikia didesnę planuojamų kadrų kontrolę.

Vaizdo kameros tipas. Nuotraukų ir filmuoto vaizdo kokybė labiausiai priklausys nuo skraidyklėje įmontuotos kameros. Pagal kameros tipus skiriami tokie dronai:

Dronas su 4K skiriamosios gebos integruota kamera
Dronas su 1080p skiriamosios gebos integruota kamera
Dronas su 720p skiriamosios gebos integruota kamera
Dronas su SD, standartinės skiriamosios gebos integruota kamera
Dronas parduodamas kartu su GoPro kamera
Dronas pritaikytas tvirtinti GoPro kamerą
Dronas, turintis tik fotografuojančią kamerą
Dronas, neturintis kameros
Maksimalus valdymo nuotolis. Šis parametras charakterizuoja atstumą, kurį galite leisti dronui nuo savęs nutolti. Svarbu atkreipti į jį dėmėsį tam, kad tam tikrais atvejais (pavyzdžiui, norėdami, kad dronas perskristų į kitą upės krantą) įvertintumėte įrenginio kontrolės galimybes. Rinkoje yra dronų, kuriems būdingas nuo 20 iki 2000 m. didžiausias valdymo atstumas.

Korpusas ir pagaminimo kokybė

Tai vienas reikšmingiausių elementų, į kuriuos turi būti atsižvelgta įsigyjant šią specifinę skraidyklę. Dronas turėtų būti atsparus įvairiems smūgiams ar ne itin palankiems nusileidimams. Vertėtų pasidomėti, iš kokių medžiagų pagamintas įrenginys ir paskaityti kuo daugiau kitų naudotojų atsiliepimų.

Kameros stabilizatorius

Tai stabilizatorius, skirtas kameros montavimui ir pagerinantis įrašomo vaizdo kokybę. Dažniausiai perkamas atskirai, tačiau atsižvelgiant į kameros, tvirtinamos prie drono, tipą ir prekės ženklą. Pažangesni stabilizatoriai leidžia valdyti kamerą iš bet kokios ašies.


No comments:

Post a Comment

Sony KD55XF7596BAEP (2018 TV) | Sony XF7596 - X75F New Television 4K UHD...

Sony KD55XF7596BAEP (2018 TV), Sony KD-55XF7596: Opiniones y Características Televisor 55, ,● Subscribe for more videos:  https://bit.ly/2...