Thursday, December 29, 2016

LIETUVOS GROŽIO VLOGERĖS: KĄ VERTA PRENUMERUOTI „YOUTUBE“?


Egle Gus

Tai pat apie grožį , makiažą ir visa kitą. Labai graži mergina , kūribinga. Ji man tai pat labai patinka , visada su šypsena veide , malonu žiūrėti jos video  . Šaunuolė. Tikrai rekomenduoja ir Eglės žvilgtelti video

Red Lips Kiss

Kanalas " RedLipsKiss"  Inesa daro Tobulus video. Mergina labai graži , gražių bruožų , malonu jos klausytis, begalo išradinga  visada sugalvos , kad video būtų kuo įdomesnis. 

Top 5 geriausios vlogerės youtubėje

Sveiki, kaip ir minėjau padarysiu Youtube top vlogerių 2 dalį kurioje papasakosiu apie merginas.
Beje, sukūriau savo tinklaraščio ask.fm paskyrą kur galite uždavinėti klausimų o juos atsakysiu ten. O kurie bus su užrašais pvz. QA kaip tau sekasi? Pateks į kas savaitę kuriamą mano Q and A įrašą. Bet būtinai pridėkite QA.O dabar šokame į straipsnį.
1. Karolina Savko 
Ši mergina yra tikrai vos ne kiekvienam žinoma. Ji jau peržengė 30 tūkstančių prenumeratorių ribą, dabar ji turi 33 876 prenumeratorius, kas yra labai daug. Karolina sportiška. Bėgioja, dalyvauja varžybose. Laisvalaikiu kuria vlogus bei juos montuoja. Jos video tikrai puikiai sumontuoti. Ji iškalbinga, draugiška ir linksma. Tiesą sakant, esu ją mačiusi realybėje. Per varžybas, tikrai. 

2. Lina Saulute

Ohoho.. Ši mergaitė viena iš mano mėgstamiausių. Nors įkėlusi viso labo tik 16 vaizdo įrašų, jau turi 11 962 prenumeratorius. Lina gana draugiška ir jokiu būdu ne pamaiva, kaip daugeliui pasirodė.
Mergina puikiai sutaria su taip pat geromis vlogerėmis (kurias taip pat aprašysiu) Gabi, Vikė ir Claudi. Visos jos tikrai sudaro puikų youtuberių ratą.
Lina lanko dailų čiuožimą, manau ji puikiai pasirodo. Noriu palinkėti sėkmės Linai, ir išliktai tokiai pačiai tobulai.

3. Vikė 

15-likmetė mergina youtubėje pasivadinusi kaip Vikė. Ankščiau daugelis ją žinojo kaip Melisa Beauty, tada Vikė M, o dabar liko tik Vikė. Mergina turi 18 185 prenumeratorius. Ji gana populiari paauglių ir vaikų tarpe. Viktorija yra įkėlusi 108 vaizdo įrašus, ir tai yra gana daug. Ji kuria gana dažnai, tuo mes galime pasidžiaugti, nes kitus vlogerius jų fanai spaudžia, kad sukurtų daugiau video. Merginai netrūksta nieko. Draugiška, linksma, iškalbinga... Viskas ko reikia puikiam video.

4. Claudi

Mergaitė, kuri atrodo kaip suaugusi paauglė. Štai ką gali pasakyti apie Claudia. Žinoma, tai tikrai nėra įžeidimas, ji atrodo vyresnė nei yra iš tiesų, tą turėjau omenyje. Nors dar turi tik 6 668 prenumeratorius, yra tikrai populiari, tiek youtubėje, tiek musical.ly.
5 vietoje turėjo būti Gabi, bet paskutiniu metu ji man pradėjo nepatikti tad nieko negaliu padaryti:)

5. Agnė Juškėnaitė 

Ši moteris man labai patinka, nes ji yra linksma kaip paauglė. Tikrai moka įtraukti į video

Taip pat ji turi savo blogą. Apie ją aprašiau labai labai trumpai nes jos vlogus žiūriu neilgai ir ilgos nuomonės negaliu pasakyti :)
Tad tiek šitame įraše :) Nepamirštam užeiti y ask.fm ir baii bai :* 
http://agnesplepalai.blogspot.lt/2016/08/top-5-geriausios-vlogeres-youtubeje.html

No comments:

Post a Comment

Best Gifts for Girlfriend | Gifts for girlfriend ideas 2018-2019 | Chris...

Best Gifts for Girlfriend ,Gifts for girlfriend ideas 2018-2019,Christmas gifts for girlfriend ,gifts for girlfriend ideas,best christma...