Saturday, December 24, 2016

Koki drona pirkti? Geriausias Dronas 2016, Ka reikia zinoti apie drona?

Pirmas Dronas, Kaip Pasiruosti Pirmam Skrydziui, drono skrydis ka zinoti, ka zinoti apie pirma skrydi, geras dronas 2017, geras dronas 2016, Koki drona pirkti, Koki pirma drona, geri dronai 2016, tipslt, dji dronai, pirmasis dronas, Dronas su kamera, dronas, dronai, pildyk dronas, dronas farai, dji dronas, koki drona pirkti, viskas apie dronus, rc modeliai,

Pirmas Dronas, Koki drona pirkti, Koki pirma drona, Kaip Pasiruosti Pirmam Skrydziui, drono skrydis ka zinoti, ka zinoti apie pirma skrydi, pirmasis dronas, dji dronai, dji dronas, geri dronai 2016, geras dronas 2016, geras dronas 2017, geri dronai 2016,
►Check My Travel Channel https://goo.gl/HfkH7q
►Taip pat jum gali patikti:
Playstation 4 Games
https://goo.gl/wTsaQ8
Geriausi Telefonai (Lietuviskai)
https://goo.gl/pfJ1c6
Anekdotai:
https://goo.gl/KDbJiJ
Android Gameplay
https://goo.gl/SBT6sP


►Best Budget Drones 2017 https://goo.gl/kySQo6
►Best Budget Drones 2016 https://goo.gl/xf1BBA

►Gameplay PC, Playstation 
https://goo.gl/f4Cx3F
►Reviews & Tips (English) 
https://goo.gl/KahjWD
►Smartphone Tips (English) 
https://goo.gl/Y03Tmg

Kaip išsirinkti droną?

2. Fiziniai parametrai

Dronas visų pirma yra skraidyklė, todėl itin svarbūs jo fiziniai duomenys, dėl šios priežasties, įsigydami droną turėtumėte žinoti, kam jį ketinate naudoti ir ko iš jo tikitės.
Multikopteriai gali būti skirstomi į tinkamus naudoti lauke ir patalpose. Kai kurie jų pritaikomi tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse. Pavyzdžiui, Parrot AR. 2.0 turi du keičiamus korpusus – skraidymui patalpose skirtas korpusas papildomai apsaugo besisukančius propelerius.

Ne mažiau svarbus ir roboto dydis. Mažesni multikopteriai tinka patalpoms, be to, juos patogiau transportuoti - kai kurie gali tilpti į paprasčiausią kuprinę. Antra vertus, didesni dronai neretai būna tvirtesni, vadinasi, labiau atsparūs smūgiams ir nesėkmingiems nusileidimams, bei stabilesni esant prastoms oro sąlygoms. 
Dronai taip pat skiriasi pagal propelerių skaičių. Labiausiai paplitusios yra keturis sraigtus turinčios skraidyklės – kvadkopteriai, naudojami pramogai arba komerciniais tikslais. Taip pat gaminami heksakopteriai (šešiasraigčiai dronai, tinkantys profesionaliems filmavimams) ir oktokopteriai, turintys aštuonis sraigtus. 
Gamintojai siūlo skirtingo dizaino ir ergonominių savybių multikopterius. Šiuo metu galima įsigyti netgi paukščio pavidalo skraidyklę Bionic bird. Nors tai yra antraeiliai dalykai, jie lemia, kiek patogu bus droną skraidinti ar laikyti rankose.

3. Baterija

Nuo baterijų galingumo priklauso, kiek ilgai dronas gali išbūti ore. Nurodytas laikas gali šiek tiek skirtis, priklausomai nuo to, ar naudojama kamera, taip pat nuo judėjimo greičio bei oro sąlygų. Paprastai skrydžio trukmė yra nuo 7 iki 40 min, dažniausiai apie 15 min, ko visiškai pakanka fotografavimui ar filmavimui. Atkreiptinas dėmesys, jog komplekte gali būti ir daugiau nei viena baterija, o tai yra didelis privalumas, norint pratęsti skraidymo laiką. Būtina atsižvelgti ir į tai, kiek laiko trunka baterijos įkrovimas.

4. Radijo valdymo nuotolis

Šis parametras lemia, kokiu didžiausiu atstumu nuo „piloto“ gali nuskristi dronas ir į kokį didžiausią aukštį gali pakilti.

5. Kamera

Dauguma dronų yra pritaikyti filmavimui ir fotografavimui. Rekomenduotina patikrinti, kokios kokybės kamera yra rinkinyje ar gali būti tvirtinama.

Pagal kameros tipą skirstoma į:

Dronus, turinčius 4K, 1080p arba 720p skiriamosios gebos integruotą kamerą
Dronus su SD, standartinės skiriamosios gebos integruota kamera
Dronus su GoPro kamera
Dronus, pritaikytus tvirtinti GoPro kamerą
Dronus, turinčius tik fotografuojančią kamerą
Dronus, neturinčius kameros
Dar viena reikšminga detalė – stabilizatorius, užtikrinantis, kad kamera nejudės ir vaizdas bus ryškus bei kokybiškas.

6. Skrydis ir valdymas

Dronai gali skristi valdomi „rankiniu“ režimu, tačiau gali veikti ir automatiškai, pavyzdžiui, judėti pagal iš anksto užprogramuotą trajektoriją. Rankiniu būdu reguliuoti skrydį yra sudėtinga, reikalauja įrenginio „pajautimo“ ir valdymo įgūdžių. Tokių parametrų kaip skrydžio aukštis, greitis ar nuotolis tikslus nustatymas vienu mygtuko paspaudimu yra kur kas paprastesnis ir ypač tinka pradedantiesiems. Nauji modeliai siūlo vis daugiau automatinių skrydžio režimų bei funkcijų, tokių kaip grįžimas į pradinį tašką, drono padėties ištiesinimas, judančio objekto sekimas, jo apskriejimas ratu ir panašiai. Visa tai daro skrydį tokį tikslų, kad galima sutelkti dėmesį į vaizdo įamžinimą, o ne prietaiso kontroliavimą. Jei drone įdiegta atvirojo kodo programinė įranga (Linux), tai suteikia galimybę pačiam programuoti savo multikopterį, tačiau tai nėra aktualu pradedantiesiems vartotojams.

Skraidyklės su nuotolinio valdymo pultais siejamos Bluetooth arba bevieliu interneto Wi-fi ryšiu. Nemažai dronų gali būti valdomi tiesiog išmaniuoju telefon ar net specialia apyranke (šis variantas itin tinka sportininkams). Kai kuriems modeliams siūlomos programėlės su papildomomais skraidymo ar fotografavimo režimais. Taip pat kai kada galima atskirai valdyti ne tik paties drono trajektoriją, bet ir kamerą, o fiksuojami vaizdai gyvai perduodami į išmanųjį įrenginį.

No comments:

Post a Comment

Best Gifts for Girlfriend | Gifts for girlfriend ideas 2018-2019 | Chris...

Best Gifts for Girlfriend ,Gifts for girlfriend ideas 2018-2019,Christmas gifts for girlfriend ,gifts for girlfriend ideas,best christma...