Wednesday, December 28, 2016

Lietuvos Vlogeriai

Vlogus kurianti Evelina nereaguoja į kritiką: kuriu pozityviems


Tiesiog buvo įdomu vienos firmos kosmetika, bet viskas apie ją buvo rusų kalba, tad nusprendžiau su merginomis ir moterimis pasidalinti informacija lietuviškai. Vėliau pradėjau kurti video ne tik apie kosmetiką. Vieniems tai patinka, kitiems - ne. O man šis mano užsiėmimas kol kas patinka, tai ir kuriu toliau, kol yra žiūrinčiųjų.

 įsigijau redagavimo programą ir išmokau pagrindų per kitų youtube'rių pamokymus. Dabar vieną vlogą nufilmuoju per pusvalandį ar valandą. Po to lieka suredaguoti, tai irgi trunka maždaug valandą.

 Man keista. Žiūriu ir užsienio vlogerių darbus, ten net ir 60-etės gali nusidažyti plaukus mėlynai ar nusiskusti plikai ir vis tiek nesulauks tiek blogų komentarų, kiek čia parodžius bliuzoną su pelyte... Norisi kurti video gerai nusiteikusiems ir pozityviems žmonėms. Žinau, kad tokių yra ir bus! Ir kol mano kanalą žiūri ir yra tokių, kurie atsiliepia teigiamai, kursiu tuos filmukus.

http://mieste.lt/veidai/k9v0qi-vlogus-kurianti-evelina-nereaguoja-i-kritika-kuriu-pozityviems?url=veidai/k9v0qi-vlogus-kurianti-evelina-nereaguoja-i-kritika-kuriu-pozityviems&mobile=1


Top 5 geriausi vlogeriai youtubėje

Taigi, 21 amžiuje turbūt niekam nebereiks aiškinti kas yra youtube. Visi ten kelia dainas, video klipus ir... vlogus? Taip, tiesa, vlogus. Tad šiandien ir noriu pakalbėti apie vlogerius. Parekomenduoti jums savo mėgstamiausius 5 vlogerius vaikinus. Tad gero skaitymo :)Vaikinai:

1. The3dvinas

Tikriausiai visi žinote Edviną Navicką, youtubėje išpopuliarėjusį kaip The3dviną. Šis vaikinukas video vlogus pradėjo kurti 2012 metais. Na jo pirmasis vlogas pasirodė tada. 4 metus Edvinas nesiskyrė su šia veikla-darbu. Šiuo metu jis turi 182 897 prenumeratorius, kas yra be galo daug. Ateityje Edvinas yra minėjęs, kad nesiskirs su šiuo darbu. Norėčiau palinkėti jam sėkmės vloginime, filmukų kūrime.

2. Stimomedia 

Du broliai youtubėje pasivadinę kaip Stimomedia išgarsėjo, bei surinko 102 019 prenumeratorių. Geltonais plaukais-tai Artūras, o kitas Miroslavas.Vaikinai savo karjerą youtubėje pradėjo 2011 metai, bent tada pasirodė jų pirmasis video. Vaikinai taip pat turi savo internetinę parduotuvę-svetainę. www.stimomedia.lt ten jie pardavinėja įvairius daiktus, siūlo fotosesijas, filmavimus.

3. Whydotas  

Šis vaikinas tikrai yra labai populiarus. Whydotas, kitaip Vaidotas Grincevičius turi netgi 134 448 prenumeratorius. Visi tikrai puikiai žinome praeitų metų hitą šetone prašau. Whydotas yra sukūręs 36 vaizo įrašus kurios pradėjo kelti viso labo 2013 metais. Išpopuliarėjo labai paprastai, paskutinis jo vlogas buvo įkeltas prieš 9 mėnesius. Niekas nežino, ar Vaidotas dar kurs, ar mes savo darbą.

4. TheDofka 

Šis vaikinas nėra labai populiarus. Turi tik 7 125 prenumeratorius. Vlogus youtubėn pradėjo kelti 2015 metais. Kuria jis tikrai gana gerai ir įdomiai, na bent jau man jis labai patinka. Kalba gana išsamiai, vlogai suredaguoti, kokybė yra, viskas ko jam reikia tai kurti ilgiau ir daugiau video.

5. Vėjavaikis

Šis vaikinas taip pat yra populiarus, nors youtubėje prenumeratorių turi 60 269 vistiek daugelis jį žiūri. Labai linksmas bei iškalbingas vaikinas.
Jis pradėjo kurti vlogus daugiau negu prieš 3 metus ir yra įkėlęs netgi 548 vaizdo įrašus, per kuriuos dažniausiai jis žaidžia įvairius kompiuterinius žaidimus. 

http://agnesplepalai.blogspot.lt/2016/08/top-5-geriausi-vlogeriai-youtubeje.htmlKodėl pradėjai kurti vaizdo įrašus?
Prieš pradėdama savo kanalą, pati dvejus metus domėjausi ir žiūrėjau kitų įkeltus vaizdo įrašus grožio tema. Pamažu įgavau vis daugiau žinių apie makiažą, man patiko užsiimti šia veikla. Vieną dieną pagalvojau - kodėl gi ir man nepabandžius?
http://www.ve.lt/naujienos/visuomene/zmones/vaizdo-tinklarastininke-ieva-maslauskaite-tik-asmenybe-pritraukia-ziurovus-1388531/

Sakoma, kad ateityje vaizdo tinklaraštininkai („vlogeriai“) taps pasaulio žiniasklaidos magnatais. Tuo taip pat neabejoja ir videotinklaraščio kūrėja Ieva Barkauskaitė, tarp internautų žinoma „iuiva“ slapyvardžiu. Pirmieji vaizdo įrašai – su broliu Neseniai pilnametystės sulaukusi mergina pasakojo, kad pirmuosius „vlogus“ pradėjo kurti būdama visai maža, kai dar net nelankė mokyklos. Iš pradžių Ieva su savo vyresniuoju broliu Liudu vaizdo įrašus kūrė tik dėl pramogos sau ir niekam jų nerodė. Tačiau galiausiai mergaitė nusprendė išbandyti sėkmę ir vieną įrašą įkėlė į internetą.
http://bendraukime.lrytas.lt/reporteris/sumos-kurias-gauna-vaizdo-tinklarasciu-kurejai-jus-nustebins.htm

Neigiamų komentarų Rasa nesureikšmina, mat mano, jog tokius komentarus dažniausiai rašo pavydūs bei gyvenimu džiaugtis nemokantys žmonės.
http://alytusplius.lt/naujienos/alytiske-grozio-paslaptimis-dalinasi-su-visu-pasauliu


TŪKSTANČIUS SEKĖJŲ TURINTI GROŽIO BLOGERĖ IEVA: LIETUVIAI MOKA TIK KRITIKUOTI(VIDEO) 
Tikriausiai jau praėjo laikai, kai savo laisvalaikį jaunimas praleisdavo prie žydrųjų televizoriaus ekranų. Tiesa, tuo pernelyg džiaugtis nereikėtų, mat su trenksmu pasiekusi priklausomybės internetui banga mūsų paleisti nežada mažiausiai artimiausius penketą metų.
http://www.panele.lt/kas-naujo/tukstancius-sekeju-turinti-grozio-blogere-ieva-lietuviai-moka-tik-kritikuotivideo.d?id=63151662

No comments:

Post a Comment

Best china phones 2019 | Top china phones 2019 | Best Chinese Android ph...

Best chinese phones 2019,best chinese phones 2019 under 200,best chinese brand phones 2019,Best Budget Chinese Phones 2019,The top 8 Chine...