Monday, January 16, 2017

Geriausi Dronai 2017 | Best Drones 2017geri dronai 2017, Geriausi Dronai 2017, dronai lietuviskai, dronai lietuva, dronas dji phantom, dronai, kvadrokopteriai, dronas su kamera 2017, dronai 2017, orlaivis.lt, dronas, bepilotis orlaivis, tipslt, rc models, dronai 24, orlaivis, kvadrokopteris, bepiločiai orlaiviai, quadcopter, quadcopters, Aerial Photography, dji, 2017, drone, rc modeliai, pildyk dronas, radijo bangomis valdomi modeliai, FILMAVIMAS IŠ ORO, multicopter, dronas su kamerası, 

Geriausi Dronai 2017, dronas, dronai 2017, geri dronai 2017, dronas su kamera, dronai lietuva, dronas dji phantom, FILMAVIMAS IŠ ORO, 
►Subscribe For More Videos https://goo.gl/TsCGko
►Check My Travel Channel https://goo.gl/HfkH7q
►Naujas Video- Dronai 2017 Angliskai: https://goo.gl/buVVM0

►P.S. Pasidomekite kiek nuo oro uosto galima skristi, perods ar 2KM nuo ju. Pasidomekite, kad negautumete dideles baudos.
Geriausi Dronai 2016, dronas, dronai 2016, geri dronai 2016, dronas su kamera, dronai lietuva, dronas dji phantom, FILMAVIMAS IŠ ORO, Aerial Photography, dronai, rc models, multicopter, radijo bangomis valdomi modeliai, dronas, kvadrokopteris, orlaivis.lt, orlaivis, bepilotis orlaivis, bepiločiai orlaiviai, kvadrokopteriai, quadcopter, quadcopters,

►Kaip išsirinkti droną?
2. Fiziniai parametrai
Dronas visų pirma yra skraidyklė, todėl itin svarbūs jo fiziniai duomenys, dėl šios priežasties, įsigydami droną turėtumėte žinoti, kam jį ketinate naudoti ir ko iš jo tikitės.
Multikopteriai gali būti skirstomi į tinkamus naudoti lauke ir patalpose. Kai kurie jų pritaikomi tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse. Pavyzdžiui, Parrot AR. 2.0 turi du keičiamus korpusus – skraidymui patalpose skirtas korpusas papildomai apsaugo besisukančius propelerius.

Ne mažiau svarbus ir roboto dydis. Mažesni multikopteriai tinka patalpoms, be to, juos patogiau transportuoti - kai kurie gali tilpti į paprasčiausią kuprinę. Antra vertus, didesni dronai neretai būna tvirtesni, vadinasi, labiau atsparūs smūgiams ir nesėkmingiems nusileidimams, bei stabilesni esant prastoms oro sąlygoms. 
Dronai taip pat skiriasi pagal propelerių skaičių. Labiausiai paplitusios yra keturis sraigtus turinčios skraidyklės – kvadkopteriai, naudojami pramogai arba komerciniais tikslais. Taip pat gaminami heksakopteriai (šešiasraigčiai dronai, tinkantys profesionaliems filmavimams) ir oktokopteriai, turintys aštuonis sraigtus. 
Gamintojai siūlo skirtingo dizaino ir ergonominių savybių multikopterius. Šiuo metu galima įsigyti netgi paukščio pavidalo skraidyklę Bionic bird. Nors tai yra antraeiliai dalykai, jie lemia, kiek patogu bus droną skraidinti ar laikyti rankose.

3. Baterija
Nuo baterijų galingumo priklauso, kiek ilgai dronas gali išbūti ore. Nurodytas laikas gali šiek tiek skirtis, priklausomai nuo to, ar naudojama kamera, taip pat nuo judėjimo greičio bei oro sąlygų. Paprastai skrydžio trukmė yra nuo 7 iki 40 min, dažniausiai apie 15 min, ko visiškai pakanka fotografavimui ar filmavimui. Atkreiptinas dėmesys, jog komplekte gali būti ir daugiau nei viena baterija, o tai yra didelis privalumas, norint pratęsti skraidymo laiką. Būtina atsižvelgti ir į tai, kiek laiko trunka baterijos įkrovimas.

4. Radijo valdymo nuotolis
Šis parametras lemia, kokiu didžiausiu atstumu nuo „piloto“ gali nuskristi dronas ir į kokį didžiausią aukštį gali pakilti.

5. Kamera
Dauguma dronų yra pritaikyti filmavimui ir fotografavimui. Rekomenduotina patikrinti, kokios kokybės kamera yra rinkinyje ar gali būti tvirtinama.

Pagal kameros tipą skirstoma į:
Dronus, turinčius 4K, 1080p arba 720p skiriamosios gebos integruotą kamerą
Dronus su SD, standartinės skiriamosios gebos integruota kamera
Dronus su GoPro kamera
Dronus, pritaikytus tvirtinti GoPro kamerą
Dronus, turinčius tik fotografuojančią kamerą
Dronus, neturinčius kameros
Dar viena reikšminga detalė – stabilizatorius, užtikrinantis, kad kamera nejudės ir vaizdas bus ryškus bei kokybiškas.

6. Skrydis ir valdymas
Dronai gali skristi valdomi „rankiniu“ režimu, tačiau gali veikti ir automatiškai, pavyzdžiui, judėti pagal iš anksto užprogramuotą trajektoriją. Rankiniu būdu reguliuoti skrydį yra sudėtinga, reikalauja įrenginio „pajautimo“ ir valdymo įgūdžių. Tokių parametrų kaip skrydžio aukštis, greitis ar nuotolis tikslus nustatymas vienu mygtuko paspaudimu yra kur kas paprastesnis ir ypač tinka pradedantiesiems. Nauji modeliai siūlo vis daugiau automatinių skrydžio režimų bei funkcijų, tokių kaip grįžimas į pradinį tašką, drono padėties ištiesinimas, judančio objekto sekimas, jo apskriejimas ratu ir panašiai. Visa tai daro skrydį tokį tikslų, kad galima sutelkti dėmesį į vaizdo įamžinimą, o ne prietaiso kontroliavimą. Jei drone įdiegta atvirojo kodo programinė įranga (Linux), tai suteikia galimybę pačiam programuoti savo multikopterį, tačiau tai nėra aktualu pradedantiesiems vartotojams.

No comments:

Post a Comment

Best china phones 2019 | Top china phones 2019 | Best Chinese Android ph...

Best chinese phones 2019,best chinese phones 2019 under 200,best chinese brand phones 2019,Best Budget Chinese Phones 2019,The top 8 Chine...