Wednesday, January 17, 2018

TV antenos pajungimas prie TV 2018 | Kaip pajungti tv antena prie teliko...

TV antenos pajungimas prie TV 2018, Kaip pajungti tv antena prie teliko, kodel nerodo televizijos 2018, kodel nera signalo, kodel netraukia tv, tv antenos stiprintuvas, TV antenos apzvalga, antenos, tv antenos, Televizijos antenos, ►Subscribe for more videos: https://goo.gl/U3Tw9BArvizas TIPSLT2 tv star antena, tv antenosy, TV antenų pasirinkimas, antenos montavimas, tv antenos darymas namuose, tv star antena 3, antenna, tv, Kaip teisingai prijungti skaitmeninės televizijos priedėlį, TV laido paruošimas žiūrėjimui, Ar sureguliavai savo anteną?, kaip pajungti antenos stiprintuva,tv antenos kabelio pajungimas,lauko antenos pajungimas,kaip teisingai prijungti tv antena,tv antenos stiprintuvo pajungimas,tv signalo stiprumas,antenos skaitmeninei tv,antenos stiprintuvo maitinimas,

Televizijos antenos,kokią rinktis antenos „nosį“ ir kur ją pasukti?
Jūs ar Jūsų artimieji dar nespėjo įsirengti skaitmeninės televizijos? O gal jūs įsirengėte nemokamą skaitmeninę antžeminę televiziją, bet ją prastai matote? Labai svarbu, norint šią televiziją matyti kokybiškai, tinkamai parinkti ir sumontuoti anteną. Pateikiame keletą Teo specialistų praktinių patarimų, kaip tai vertėtų padaryti.
►Kokios antenos reikia?
Įsirengdami skaitmeninę televiziją, pirmiausia patikrinkite, galbūt skaitmeninę televiziją matote ir su senąja antena. Jeigu analoginės televizijos kanalus matėte gerai, greičiausiai su ta pačia matysite ir skaitmeninės televizijos kanalus. 
Paprasčiausias būdas sužinoti, kokios antenos prireiks skaitmeninei televizijai žiūrėti, – užsukti į tinklalapį https://www.teo.lt/televizija/skaitme... Čia suvedę savo gyvenamosios vietos adresą, gausite atsakymą, kokiu atstumu nuo jūsų namų yra nutolęs televizijos signalo siųstuvas, kokios įrangos ir galingumo antenos jums prireiks, kiek skaitmeninės televizijos kanalų matysite.
►Kodėl geriau lauko antena?
Lietuvoje skaitmeninė televizija transliuojama mažesnės galios siųstuvais, ypač kaimo vietovėse. Be to, signalus slopina mūsų aplinkoje esantys barjerai: gelžbetoninės sienos, langai su selektyviais stiklais, mus supančios metalinės konstrukcijos, skardiniai stogai, mieste – troleibusai, šalia stovintis statybinis kranas, prie televizoriaus padėti mobilieji telefonai ir pan. 
Kambario anteną sudaro pasyvioji antena ir stiprintuvas. Pasyvioji antenos dalis signalą stiprina nedaug – pagrindinę stiprinimo funkciją atlieka stiprintuvas Tačiau stiprintuvas yra toks įrenginys, kuris stiprina viską: ir naudingą signalą, ir triukšmus. Jei antena nėra įrengta aukštai, pavyzdžiui, kambaryje, bus stiprinamas ne tik televizijos signalas, bet ir trikdžiai. Todėl patartina įsirengti lauko anteną, jeigu nėra galimybės – kambario anteną įrengti lauke. Trumpai tariant, bet kuri lauko antena yra pranašesnė už geriausias kambario antenas.
►Kokį modelį pirkti?
Žiūrėti skaitmeninei televizijai gali būti naudojamos decimetrinės logoperiodinės antenos be stiprintuvo (kai atstumas nuo siųstuvo ne daugiau kaip 12 km), antenos su stiprintuvu (15–40 km nuo siųstuvo) ir banginio kanalo (atstumas – 20–60 km) antenos. Ilgiems atstumams rekomenduoja decimetrines logoperiodines ir banginio kanalo antenas su stiprintuvu.
Kaip ji turi būti įrengta?
Antenos „nosis“ turi žiūrėti į siųstuvą. Pavyzdžiui, jeigu žinote, kad artimiausi siųstuvai yra Varėnoje, Druskininkuose ir Alytuje, pamėginkite antenos galą nukreipti į šių miestų puses ir pažiūrėkite, kaip kanalus rodo geriausiai. Skaitmeninės televizijos priedėliai televizoriaus ekrane rodo signalų priėmimo kokybę. Anteną pasukite taip, kad šie skaičiai būtų kuo didesni. Labai svarbu, kad antena būtų iškelta kuo aukščiau, mažiausias rekomenduojamas aukštis – 5 metrai. Kaip montuoti 
https://www.telia.lt/privatiems/pagal...

Kaip turiu tinkamai sumontuoti ir sureguliuoti anteną? Kad televizorius rodytų nepriekaištingai,Skaitmeninio TV priedėlio pajungimas ,Televizorius. Kur jam vieta ir kaip gauti tą televizijos signalą kaime?,Viena antena dviem televizoriams,Antenos stiprintuvai televizija - kaip pasirinkti,Ką suskubti įsigyti norintiems žiūrėti skaitmeninę televiziją?,Vargas dėl televizijos antenos,Kaip prijungti TV antena ?,Kaip prijungti anteną - Naudingi patarimai visiems gyvenimo atvejams,Kaip Pajungti kelis televizoriai su viena antena.No comments:

Post a Comment

Best Gifts for Girlfriend | Gifts for girlfriend ideas 2018-2019 | Chris...

Best Gifts for Girlfriend ,Gifts for girlfriend ideas 2018-2019,Christmas gifts for girlfriend ,gifts for girlfriend ideas,best christma...